Польща має намір бойкотувати виїзний матч із Росією у плейоф відборі до ЧС-2022 через визнання Путіним «ЛДНР» — ЗМІ

Польща має намір бойкотувати виїзний матч із Росією у плейоф відборі до ЧС-2022 через визнання Путіним «ЛДНР» — ЗМІ

Дуель запланована на 24 березня.Польська футбольна асоціація має намір бойкотувати виїзний матч із Росією у плейоф відборі до Чемпіонату світу-2022 в Катарі.

Про це повідомляє Meczyki із посиланням на TVP Sport.Зазначимо, що 24 березня збірна Польщі має зіграти проти Росії у рамках плейоф кваліфікації до ЧС-2022. Місцем проведення матчу призначено Москві, але поляки намагається уникнути поїздки в країну-агресорку. Вони вже зверталися до ФІФА та УЄФА щодо можливого перенесення гри на свою територію.

ФІФА та УЄФА наразі не дали офіційної відповіді. Футбольні організації цинічно говорять про небажання змішувати політику та спорт. Перенесення матчу можливе в тому випадку, якщо буде небезпечно у самій Москві. А рівень безпеки поляків у Росії визначатиме УЄФА.«УЄФА та ФІФА потрібно ухвалити низку складних рішень. Якщо ми справді плануємо вводити санкції проти Росії, не бачу причин уникати вжиття таких заходів. Ми постараємося як мінімум перенести матч на нейтральне поле. Якщо цю пропозицію відхилять, вирішуватимемо, що робити далі. Я вважаю, що у такій ситуації польським спортсменам не варто їхати до Росії. Але це моя особиста думка», — сказав міністр спорту Польщі Каміль Бортнічук.

Залиште свій коментар