Погана звичка. Беленюк висміяв чиновників за поїздки у Токіо як на курорт

Погана звичка. Беленюк висміяв чиновників за поїздки у Токіо як на курорт

Нардеп пообіцяв розібратися, чому з Мариною Килипко не було тренераЧиновники їздять на закордонні спортивні змагання, щоб розважитися, заявив український борець, Олімпійський чемпіон і народний депутат України Жан Беленюк. Він прокоментував історію з українською спортсменкою Мариною Килипко, яка залишилася без тренера на Олімпіаді:

«Так, це відома історія, я вже направив звернення до Міністерства молоді і спорту для того, щоб з’ясувати, по-перше, склад цих делегацій поіменно, і по-друге, функціонал кожного делегата. У нас, на жаль, є погана звичка, коли деякі чиновники сприймають Олімпійські ігри як можливість за бюджетні кошти поїхати в якусь країну, подивитися змагання, поїсти закордонні страви та відпочити. І не ставлять в пріоритет потреби спортсменів.І саме з такою ситуацією ми зіткнулися, коли спортсменка, яка стрибає з жердиною, просила слізно тричі, щоб її тренера взяли на Олімпійські ігри, тому що це технічний вид спорту, і кожна вказівка має вагу. У цій ситуації вона зайняла 5-те місце, ми будемо розбиратися в ситуації. Головний тренер, який формує команду зі стрибків з жердиною, її не почув, на жаль, і ми всі побачили цю емоційну промову зі сльозами».

Нагадаємо, українська стрибунка з жердиною Марина Килипко розплакалася перед журналістами через те, що з нею не було тренера. Спортсменка заявила, що у неї не було ніякої підтримки: «Чому його тут немає, я так ні від кого і не чула. Мене годували обіцянками, але в підсумку мого тренера на Олімпіаді немає. Чому так відбувається в нашій країні, я не розумію».Залиште свій коментар