Подружжя продавало свої секс-відео, щоб заплатити за оренду квартири: їхню таємницю розкрили діти

Подружжя продавало свої секс-відео, щоб заплатити за оренду квартири: їхню таємницю розкрили діти

Блогери Дженн і Бред Ханністони почали продавати відео сексуального характеру в мережі, щоб оплатити оренду житла. Вони вирішили не приховувати це від своїх дітей, але ті в підсумку розповіли все бабусям та дідусям.Секс-ролик пари набрав більше ніж 70 тисяч переглядів. За їхніми словами, вони «стали порнозірками, щоб заплатити за квартиру». Про це пише The Sun (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

«Діти все розповідають бабусям і дідусям! Коли ми повідомляли про це дітям, це було дуже смішно», – зізналися Дженн і Бред.Пара, яка продає секс-відео
Блогери Дженн і Бред Ханністони

Як виявилося, батьки пари нормально відреагували на їхнє захоплення.

У мережі виникли суперечки між користувачами. Одні стали стверджувати, що про це не можна було розповідати дітям, а інші – підтримали Дженн та Бреда.«Навіщо ви сказали їм про це?», «Якби мої батьки мені таке сказали, то у мене була б травма», «Краще розповісти їм, ніж вони самі дізнаються з інтернету», – пишуть люди.

Блогерка Дженн Ханністон

До речі, раніше користувачка Reddit lucylyrica37 розповіла, що її звільнили з роботи через коронавірус, тому вона пішла в порно і заробляє більше, ніж раніше. До цього дівчина працювала в компанії, яка вирощувала марихуану в медичних цілях. Але в січні 2020 року залишилася без роботи.

Залиште свій коментар