Побиття «копа» в Дніпрі: заступник начальника патрульної поліції висловився про бійку з підлеглим

Побиття «копа» в Дніпрі: заступник начальника патрульної поліції висловився про бійку з підлеглим

У Дніпрі сталася бійка в управлінні патрульної поліції між правоохоронцями, де, за словами постраждалого старшого сержанта Максима Калиняка, на нього напали та побили його колеги. Скандал прокоментував тепер і інший фігурант інциденту — заступник начальника управління патрульної поліції Дніпропетровської області В’ячеслав Маслюк.Відео з його поясненнями для представників ЗМІ опубліковано на YouTube-каналі «Журналісти Стремоусова«.

Маслюк, викладаючи свою версію подій, спростував розповідь Калиняка про місце події та причину бійки. Зокрема, патрульний стверджував, що його били в кабінеті заступника начальника в присутності комбата 2-го батальйону патрульної поліції, що у нього вибили смартфон з рук і почали бити. Маслюк каже, що конфлікт спалахнув у коридорі, і почався після зауваження «копу», який стояв посередині з телефоном в руках і не давав пройти.Нібито він відсунув руки Калиняка з девайсом, оскільки хотів «звернути увагу», а у відповідь «коп» схопив Маслюка, і вони почали боротися.

Заступник начальника управління каже, що тоді був у цивільному.За його словами, сержант почав кричати про напад на співробітника і намагався затримати Маслюка. Пізніше підбігли ще двоє правоохоронців, які вирішили розняти бійку — мовляв, ймовірно тому Калиняк заявляє, що його тримали за руки.

«Я його не бив. Клянуся. Мені не соромно сказати, дивлячись вам в очі. Ми штовхалися, а не билися — боролися», — розповів він.

Розбитий ніс «копа» заступник начальника пояснює тим, що боровся з Калиняком, намагався вирватися. Також Маслюк розповів, що і сам отримав травми в результаті бійки — у нього пошкоджена фаланга пальця, струс мозку і забій в районі грудей, і заяву про напад на себе він написав.

Маслюк допускає, що було розпочато внутрішнє розслідування. Також він звернув увагу, що в коридорі, де сталася бійка, працювали камери спостереження, і можна перевірити відео.

Правоохоронець додав, що якщо кадри продемонструють не те, що він розповів, то готовий вибачитися і понести відповідальність.

Відео: у патрульній поліції Дніпра прокоментували інцидент з бійкою правоохоронців

Нагадаємо, що сержант Калиняк розповідав про намір відправитися до Києва, зустрітися там з народними депутатами і президентом, щоб розповісти про корупцію в поліції Дніпра. Після інциденту він написав заяву про напад на себе, викликав «швидку» і знаходиться в лікарні.

Співробітники ДБР за фактом події проводять слідчі дії.

Залиште свій коментар