Побила сковорідкою і засунула голову у смітник: у Криму жінка ледь не уколошкала чоловіка за підтримку війни в Україні

Побила сковорідкою і засунула голову у смітник: у Криму жінка ледь не уколошкала чоловіка за підтримку війни в Україні

Кримчанка намагалася вбити свого чоловіка через те, що він підтримував «спеціальну воєнну операцію» в Україні.За допомогою сковорідки та відра зі сміттям вона намагалася вправити чоловікові мізки.

Про сімейні чвари на політичному підґрунті розповідають у телеграм-каналі Mash.Олегу із Севастополя 43 роки та 3 роки тому він зустрів «жінку мрії» – Світлану. Потім пара розписалася, чоловік благополучно переписав половину свого будинку на дружину. Але настало 24 лютого і Світлані не сподобалося, що Олег підтримав війну в Україні.

Нещодавно сварка між подружжям на тему війни закінчилася перемогою дружини. Вона сковорідкою «вирубила» промитого путінською пропагандою благовірного, а коли той «відключився», запхнула його голову у відро зі сміттям.Далі кримчанка садовою лопатою зрубала усі прапори з Z та V у оселі та на подвір’ї, а потім облила машину чоловіка бензином та стерла всі «патріотичні» наклейки.

Чоловік, коли опритомнів, написав на дружину заяву в поліцію. Він пообіцяв придбати нові стікери і далі боротися за свої політичні погляди.

Залиште свій коментар