Підмішали в напій небезпечну речовину: в Одесі школярі заради пранка отруїли однокласницю

Підмішали в напій небезпечну речовину: в Одесі школярі заради пранка отруїли однокласницю

В Одесі школярі вирішили «пранконути» однокласницю, підливши їй в напій небезпечну речовину, через що 14-річна дівчинка отримала отруєння і потрапила в лікарню.Про це повідомляє ресурс Odessit.ua.

Очевидці інциденту кажуть, що школярі зробили для дівчинки «коктейль» з коли і антисептика. І це повинно було стати пранком, тобто розіграшем.Але очевидно, учні школи не дуже добре вчать хімію, тому закінчилося все госпіталізацією через отруєння.

Інцидент стався в спеціалізованій школі № 35, що на проспекті Гагаріна.Дівчинці стало погано і її відвезли в лікарню, де була надана необхідна допомога. Зараз постраждала почувається вже краще.

Що таке пранк і чому це може бути небезпечно

Prank — в перекладі: проказа, витівка, витівка, розіграш, жарт спочатку був телефонним розіграшем. Але зараз термін «пранк» використовується для будь-яких розіграшів, часом жорстоких.

З’явився навіть термін «пранконути», що значить, наприклад, підсипати сіль в чай, підкласти що-небудь у взуття, приклеїти до одягу папірець з жартівливим написом. А в інтернеті маса відео з пранком, який люблять переглядати діти різного віку.

Але іноді пранкери перегинають палицю, як у випадку описаному вище.

Залиште свій коментар