Під Одесою 11-класник закінчив школу разом зі своїм псом. Фото та відео хвостатого «випускника»

Під Одесою 11-класник закінчив школу разом зі своїм псом. Фото та відео хвостатого «випускника»

У місті Кілія Одеської області один із випускників прийшов на свято зі своїм псом. Собака одинадцятикласника Артема, яку звуть Стражник, щоранку проводжала господаря в школу.Це сталося на випускному в Кілійській школі №1, пише «Бессарабия INFORM«. Хлопець став піклуватися про пса-дворняжку, коли той ще був щеням, близько двох років тому (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Тварина з’являлася в школі щодня, супроводжуючи Артема на уроки. Як виняток Стражника іноді пускали на заняття. У класі, як заявляється, вихованець поводився дуже стримано й тихо, він слухняно сидів поруч із хлопчиком.«У нас у класі 24 людини, Стражник був 25-м», – сказала класна керівниця Артема Тетяна Терзі, яка за два роки й сама дуже прив’язалася до собаки.

Випускний у КіліїЗа її словами, пес – улюбленець усього класу. Господар спершу намагався відучити Стражника від звички всюди ходити за ним, але зрозумів, що для вихованця це важливо, тому не став перешкоджати. Згодом це увійшло в звичку.

За словами класної керівниці, у Артема є молодший брат, який вчиться в сьомому класі. Однак любов і відданість Стражник проявляє тільки до свого рятівника – до того, хто одного разу не дав померти від голоду на вулиці.

На церемонію вручення шкільних атестатів, яка проходила в кафе, Артем з’явився разом зі своїм другом. Пес разом із випускником пройшовся, щоб забрати документ, а потім позував для фотографій.

Залиште свій коментар