Переможець “Голосу країни” Сасанчин та його вагітна наречена розсекретили стать малюка

Переможець “Голосу країни” Сасанчин та його вагітна наречена розсекретили стать малюка

Невдовзі у пари народиться первісток. Переможець вокального шоу “Голос країни” Роман Сасанчин, який разом із нареченою чекає на малюка, розсекретив стать дитини.У програмі ЖВЛ закохані поділилися, що у них народиться дівчинка, – пише ТСН.

Виконавець зізнався, що мріяв саме про донечку: “У нас буде найкраща донечка у світі”. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Роман Сасанчин (@sasanchyn_official)19-річний Рома не приховує, на реакцію мами чекав із завмиранням серця. Та виявилося, хвилювався дарма.

“Мама так зраділа, що це просто… Каже: “Буде третя Ромашечка”. Тато… Трохи інакша, правда, реакція була… “Ну що, молодець, сину!” – каже”, – пригадав співак.

Перспектива стати татком у 19 років не злякала й самого Романа.  Отримавши від лікаря документальне підтвердження вагітності, пара вирішила, що треба одержати ще один документ – про реєстрацію шлюбу. Співак освідчився і таки почув омріяне “так”. Тепер пара чекає, коли їхній шлюб зареєструють. А поки що на правах офіційної вагітної нареченої Іванка одразу намалювала для майбутнього татуся перспективу на наступні 9 місяців, сказавши, щоб він готувався до 9 місяців пекла. За словами Роми, дані Іванкою обіцянки геть не цяцянки.

“Я не знаю… Мені деколи хочеться піти десь брати шнурок, мило і… От нещодавно. Це така істерика була, що я купив не той йогурт, який треба. Там капець, що було”, – поділився Рома.

© instagram.com/sasanchyn_official

Та головна істерика в Ромчика ще попереду –  пологи, на які вони планують піти разом.

Роман поділився, що уже дуже любить своїх дівчат і переконує, що через них музику кидати не збирається. Виконавець уже навіть встиг зібрати в Чорткові власний бойзбенд.

Залиште свій коментар