Павелко сказав, за яких умов відбудеться матч Україна – Росія

Павелко сказав, за яких умов відбудеться матч Україна – Росія

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко заявив, що можливий поєдинок між національними збірними України та Росії відбудеться лише тоді, коли Україна поверне під свій контроль всі захоплені Росією території. Другою умовою є повернення на рідні стадіони тих українських клубів, які були змушені залишити окуповані міста.Руслан Малиновський

«Шахтар», «Зоря» і «Таврія» повинні повернутися на «Донбас Арену» в Донецьк, на «Авангард» у Луганськ і на «Локомотив» у Сімферополь відповідно.

«А ще після того, як на цих стадіонах залунає гімн України, а також гімн Ліги чемпіонів, в якій виступає «Шахтар», а першим представником України була «Таврія», а також гімн Ліги Європи, де нашу країну представляє «Зоря», і за якими так скучили вболівальники Донецька, Луганська й Криму», – цитує Павелка «Газета.Ru«.Андрій Павелко.

«До речі, поєдинок між збірними України та Росії в такому разі можна буде організувати на одному з цих стадіонів. Або по черзі на кожному з них», – додав глава українського футболу.

Артем Дзюба.
Залиште свій коментар