Зокрема, це стосується розмови окупанта Івана Клименка з матір’ю. Він є прихильником нацизму і заявляв, що Україну та українців потрібно стерти з лиця землі.Він дізнався, що СБУ перехопила й оприлюднила його розмову і дуже переживає з цього приводу, запитуючи думку своїх друзів:

– Привіт, Поліно! Глянь, будь ласка, що там про мене СБУ в ютуб виклала.
– Запис дзвінка з твоєю матір’ю, в якому ти кажеш, що всіх переб’єш і вб’єш. Що ти – є*лан, і таких, як ти, треба віддати на Міжнародний суд. Це м’яко кажучи. Там твої фото, дані.Інший друг теж не надто його підтримав й запитав, навіщо він йому взагалі написав. Також він заявив, що попереджав орка про те, що служба в армії – не жарти, й потрібно думати, що говориш і що пишеш.

Наразі Іван гуглить статті кримінального кодексу Росії, щоб зрозуміти, скільки років йому загрожує за розпалювання ненависті та пропаганду нацизму. В СБУ порадили йому загуглити, скільки років світить за порушення законів і звичаїв війни за міжнародним правом.

Переписка окупанта з друзями / Фото Скриншоти СБУ

Чим «відзначився» окупант Іван Клименко

Контрактник із російської глибинки Іван Клименко служить у 2-ій гвардійській Таманській мотострілецькій дивізії, яка вважається елітою збройних сил Росії й завжди бере участь у військових парадах у Москві. Він має декілька сторінок у соціальних мережах, частина з яких – під фейковими іменами. Серед опублікованих там світлин – його зображення у військовій формі та фото з нацистською символікою.

Під час розмови з його матір’ю, яку перехопила СБУ, окупант грозився стерти українців з лиця землі. Зокрема, жінок та дітей. Також він казав, що мріє вирізати свастику на лобі вбитих українців.

Нам треба всіх вбивати: і дітей, і жінок. Усіх поспіль. Всю Україну треба витравити просто, аж до Львова. Щоб цієї країни не було на карті. Потрібно їх з землі стерти,
– сказав він.