Окупант на суді попросив вибачення у жінки, чоловіка якої вбив: вона відповіла. Відео

Окупант на суді попросив вибачення у жінки, чоловіка якої вбив: вона відповіла. Відео

21-річний російський військовий Вадим Шишимарін, який убив цивільного на Сумщині, звернувся до дружини загиблого. На суді окупант попросив вибачення в Катерини Шеліпової та розповів, як і чому розстріляв мирного жителя.Про це повідомляє видання «Ґрати». За словами солдата країни-агресорки, він відмовлявся стріляти, проте через погрози старшого за званням таки випустив автоматну чергу.

«Я розумію, що ви не зможете мені пробачити. Але я прошу пробачення… Прапорщик Кафуров наказав стріляти. Я відмовився. Тоді ще один військовослужбовець загрозливим тоном наказав мені стріляти, аргументувавши це тим, що він нас здасть», – сказав Шишимарін.Катерина Шеліпова у коментарі ЗМІ назвала смерть чоловіка «безглуздою» і додала, що «він просто проходив повз» і не становив жодної загрози.«Я знаю, що він військовослужбовець, і він виконує накази, але чому він не стріляв у землю чи повітря? Він повинен гнити у в’язниці та провести залишок своїх днів, думаючи про те, що зробив», – зазначила жінка загиблого.

Наступне засідання у справі Шишимаріна відбудеться 20 травня об 11:00.

Що відомо про підсудного?

Справу командира відділення 4-ї танкової Кантемирівської дивізії Московської області 21-річного сержанта Вадима Шишимаріна розглядають у Солом’янському районному суді.

Перед тим, як скоїти злочин, його бригаду розбили ЗСУ. Серед живих залишилися він і ще четверо окупантів. Загарбники, відступаючи, вкрали машину, якою доїхали до села на Сумщині.

По дорозі вони побачили цивільного Олександра Шеліпова, який вів узбіччям велосипед і розмовляв по телефону. Сержант наказав Шишимаріну вбити мирного жителя, щоб той не повідомив про них українських військових. Злочинець кілька разів вистрілив та влучив у голову 62-річному українцю.

Після цього російські військові продовжили свою втечу. Але, проїжджаючи через міст у сусіднє село, вони потрапили в засідку озброєних місцевих жителів. Один із окупантів був убитий під час бою, решта втекла на свиноферму, де ховалися до 1 березня.

Залиште свій коментар