Оце так новина….Яке дівоче прізвище Олени Зеленської, чому вона його приховувала і що воно означає…

Оце так новина….Яке дівоче прізвище Олени Зеленської, чому вона його приховувала і що воно означає…

Це приг0ломшує….Яке дівоче прізвище Олени Зеленської і що воно означає

Перше прізвище Зеленської досить рідкісне, але дуже цікаве.Напевно, ні для кого не секрет, що кожне українське прізвище має багату історію і може щось розповісти про предків.

Наприклад, деякі прізвища давали найледачішим, інші ж прізвища отримували бідняки.А чи знаєте ви, що означає дівоче прізвище першої леді України Олени Зеленської?

До заміжжя Олена Зеленська мала прізвище Кияшко.Це досить рідкісне сьогодні прізвище в Україні, його носить лише 1686 людей, і найчастіше їх можна зустріти у Києві, Вишеньках, Кривому Розі (з останнього міста Олена родом) та інших населених пунктах лівобережної та центральної України. Про це пише видання «Телеграф».

Є кілька версій, що може означати прізвище Кияшко, — згідно з основною, так у давнину могли назвати мешканця Києва чи приїжджого з Києва.

За іншою версією, прізвище виникло від білоруського слова «кий», що означає «палиця».

Таке прізвище в давнину могли дати людині серйозній і суворій.

Прізвище Кияшко носило багато відомих особистостей, — у Російській імперії був генерал-лейтенант Андрій Кияшко, у козацтві полководці Михайло Кияшко та Семен Кіяшко, також історія пам’ятає історика-краєзнавця Івана Кияшка.

Носили це прізвище і багато акторів, героїв СРСР та політики.

Залиште свій коментар