Обурений брудом поїзда УЗ іноземець сам помив вікно вагона. Фото

Обурений брудом поїзда УЗ іноземець сам помив вікно вагона. Фото

Пасажир поїзда «Укрзалізниці» сполученням Ізмаїл – Київ, данець Йоханес Вамберг Андерсен змушений був купити швабру і мийний засіб, щоб відчистити вікно свого вагона.На такий крок житель Копенгагена пішов через те, що його обурив брудний поїзд. Фото чоловік опублікував на своїй сторінці у Facebook, воно швидко поширилося мережею (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

«Прибрати УЗ непросто, але це треба робити, правда?» – зазначив він. Водночас у коментарях на запитання підписників додав, що бруд в українських поїздах «давній й стійкий», йому довелося його «довго шкрябати», але повністю відмити вікно так і не вдалося.Данець Йоханес Вамберг Андерсен самостійно помив вікно вагона УЗ

Репост повідомлення Андерсена зробив на своїй Facebook-сторінці й тревел-блогер Олег Васильєв, доповнивши його іншими фото брудних поїздів «Укразалізниці».

Один із брудних вагонів поїзда УЗ

«Ось так пасажири самі миють вікна вагонів. До речі, у складі поїзда Київ – Ізмаїл є найбрудніший вагон, який я тільки бачив, то просто жах», – додав він.Брудний вагон поїзда УЗ Київ – Ізмаїл

Українці теж почали висловлювати невдоволення станом купе й загалом вагонів у поїздах «Укрзалізниці». А ось данець Андерсен у коментарях до посту блогера пожартував, мовляв, не вперше їздить УЗ, тож знає, що в поїзд «треба брати швабру».

Брудний вагон поїзда УЗ
Скриншот
Коментарі користувачів
Залиште свій коментар