Нова ера дронів в Україні. Де купити оригінальний дрон?

Нова ера дронів в Україні. Де купити оригінальний дрон?

Індустрія квадрокоптерів в Україні розвивається колосальними темпами. Попит на них з кожним днем зростає, а ритм виробництва вражає своєю інтенсивністю. Дрони відіграють неймовірно важливу роль в цивільному житті та на військовому полігоні. Саме зараз зароджується нова ера дронів в Україні. Де купити оригінальний дрон? В цій статті ми розглянемо про особливості сучасних квадрокоптерів та доцільність їх застосування.Як зробити правильний вибір і який купити дрон в Україні?

Лінійка безпілотних літальних апаратів настільки широка, що все частіше виникають непорозуміння не тільки стосовно можливостей обладнання, а й відносно самої назви гаджета.

У чому різниця між дроном та квадрокоптером?Доволі часто дронами називають квадрокоптери і навпаки, не вдаючись в особливості конструкції та принцип їх роботи. Насправді ж, дрон – це загальне поняття, яке містить всі види безпілотників, незалежно від типу мотора та кількості пропелерів. Тоді як, квадрокоптер – це різновид дрона, який має чотири гвинти. Під час роботи двигуни приводять у рух одночасно всі  пропелери, два з яких обертаються за годинниковою стрілкою, інші – в протилежну. Особливість такої будови, власне, і стала підґрунтям для назви цього коптера. Тому кожен квадрокоптер можна сміливо назвати дроном, але не кожен професійний дрон є квадрокоптером.

Для чого потрібні квадрокоптери?2_Nova_era droniv_v_Ukrayini

Якісні квадрокоптери оснащені великою кількістю функцій, які відкривають безмежний світ можливостей у світі безпілотників. Їх активно використовують у багатьох галузях, основними серед яких є:

 • Аерознімання. FPV-квадрокоптер дає можливість знімати неймовірні пейзажі в режимі реального часу, корегуючи ракурс зйомки шляхом обертання камери.
 • Сільське господарство. Дрони стали незамінними помічниками для фермерів та власників великих угідь. Їх використовують для догляду за далеко розташованими полями, з метою охорони та для пошуку загублених тварин.
 • Пошуково-рятувальні роботи. Дрони стали очима операторів, які допомагають рятувати людські життя. Коптер mavic 3 – яскравий тому приклад. Його застосовують для пошуку постраждалих, виявлення місць дислокації пожеж та дослідження масштабних територій в режимі онлайн. Квадрокоптер мавік 3 призначений для довготривалих місій та виводить ефективність виконання завдань на кардинально новий рівень.
 • Військові операції. FPV дрон купити стало одним із пріоритетних питань при веденні бойових дій. Адже саме безпілотники здатні перевернути хід подій і радикально змінити ситуацію на фронті. Якщо придбати якісний дрон-камікадзе та купити дрон dji mavic 3, то можна набагато суттєво змінити ситуацію на полі бою.

Якими бувають сучасні квадрокоптери?

Залежно від технічних можливостей квадрокоптери можна умовно поділити на такі види:

 • любительські для аматорських фото та відеозйомок;
 • професійні з більш просунутими характеристиками;
 • вузькоспеціалізовані моделі спеціалізованого призначення.

Особливості сучасних квадрокоптерів

Перед тим, як купити оригінальний квадрокоптер, варто орієнтуватись на його основні характеристики, які будуть впливати на ефективність його роботи при подальшому використанні:

 • вага;
 • час польоту;
 • тип камери та її роздільна здатність;
 • тип управління;
 • система GPS-навігації;
 • функція стабілізації.

В залежності від мети та сфери використання, слід врахувати кожен з цих параметрів, щоб купити дрон в Україні, який повністю виправдає ваші очікування.

КвадКоптерс – найкраще місце, щоб вигідно купити оригінальний професійний дрон mavic та fpv

Інтернет-магазин оригінальних дронів та комплектуючих QUAD – ваш надійний партнер у світі безпілотних технологій, тому що:

 • КвадроКоптерс пропонує купити професійний дрон mavic або fpv з гарантією від виробника та доставкою в будь-яке місто України;
 • при оформленні замовлення на сайті quadcopters.com.ua до 17.00 відправлення відбувається у той самий день;
 • компанія Quad напряму співпрацює з виробниками безпілотників, тому пропонує найвигідніші ціни на обладнання;
 • команда професіоналів Quad Copters надає комплексну підтримку кожному клієнту, допомагаючи з вибором і супроводжуючи впродовж всього періоду користування.

Замовити квадрокоптер мавік 3 за помірною ціною в онлайн-магазині Quadcopters – це просто, швидко та надійно.

Залиште свій коментар