НЕ ПРОСПІТЬ! Нова дaтa пeрeходy на лiтню годинy: yкрaїнцям нaгaдалu, колu потрібнo пeрeвoдuтu стрілкu годинника

НЕ ПРОСПІТЬ! Нова дaтa пeрeходy на лiтню годинy: yкрaїнцям нaгaдалu, колu потрібнo пeрeвoдuтu стрілкu годинника

Щороку в Україні переводять годину двічі на рік. Вже за тиждень відбудеться перехід на літню годину – стрілки на часах потрібно буде перевести на одну годину вперед.Слід пам’ятати, що Україна переказуватиме годину в останній тиждень березня. Цього року перехід відбудеться у ніч із 30 на 31 березня. О третій годині ночі переводять часи з 03:00 на 04:00.

На більшості смартфонів ця опція автоматична. Тобто чекати до третьої години для цієї процедури не потрібноНагадаємо, осенью стрілки годинників переводять на годину тому. Таким чином, ми переходимо на зимову годину.

Як уникнути шкоди для здоров’я?Новий графік може стати досить стресовим для організму і навіть викликати дратівливість, сонливість, відсутність енергії та головний біль. Однак неприємні наслідки можна уникнути, якщо дотримуватися низки простих правил.

Так, за кілька днів до переходу на літню годину лікарі радять прокидатися на 15-20 хвилин раніше, а лягайте спати наоборот – на 30 хвилин раніше ніж зазвичай. Таким чином, організм зможе швидше звикнути до нового графіка.
У переддень переведення годинників відмовтеся від кофе – замініть її водою або чаєм.

Потрібно уникнути надмірних фізичних навантажень, намагатися не перевтомлюватися та достатньо відпочивати.

Заспокійлива музика, трав’яні чаї, прогулянки на свіжому повітрі, тепла ванна або масаж допоможуть знизити рівень стресу в організмі, що полегшить адаптацію до літньої години.

Залиште свій коментар