Наталія Мосейчук показала, як Галкін та Пугачова тікали від неї у Юрмалі

Наталія Мосейчук показала, як Галкін та Пугачова тікали від неї у Юрмалі

Ведуча запропонувала Галкіну зробити інтерв’ю.Ведуча Наталія Мосейчук у своїй авторській програмі «Мосейчук+» на YouTube розмістила анонс інтерв’ю з відомою латвійською співачкою Лаймою Вайкуле, яке вийде вже цієї п’ятниці, 15 вересня.

Нещодавно Мосейчук була у Юрмалі, куди вони зі знімальною групою приїхали одразу після роботи на саміті НАТО в Литві, аби поспілкуватися з Вайкуле. Під час роботи Мосейчук неочікувано зустріла зіркове подружжя Максима Галкіна та Аллу Пугачову з 9-річним сином Гаррі. Вони йшли сусідньою вулицею.Наталія Мосейчук зустріла Галкіна та Пугачову у Юрмалі

«Ми привіталися з ними. Попросили про інтерв’ю пана Максима. Вони сказали, що подумають, але поки вони не дають інтерв’ю. Ми представилися, що ми з України», — розповіла Мосейчук про зустріч з Галкіним та Пугачовою.

Наталія Мосейчук зустріла Галкіна та Пугачову у Юрмалі

Судячи з відео, яке з’явилося на YouTube-каналі Мосейчук, Галкін та Пугачова намагалися ввічливо відповісти, проте, побачивши камеру, пришвидшили темп і пішли якомога швидше.Наталія Мосейчук зустріла Галкіна та Пугачову у Юрмалі

«Просто коли родина висловила таку свою позицію щодо України. Своїм від’їздом з Росії вони її продемонстрували, то якось не хочеться втручатися в їхнє життя, влізати в їхній особистий простір. Підставляти їм камеру, або мікрофон.. Ми з великою повагою поставилися до цих людей. Тому що для них це вже їхня громадянська сміливість виїхати з того кодла, в якому вони жили. В них непрості часи, вони отримують купу хейту. Вони все рівно ризикують. Ми знаємо, що такі режими, як радянський, або нинішній російський вони не пробачають таких вчинків. В них двоє дітей», — пояснила Мосейчук.

Наталія Мосейчук зустріла Галкіна та Пугачову у Юрмалі

Як відомо, з початком повномасштабної війни Максим Галкін відкрито підтримав Україну та засудив криваву політику Путіна. Галкін разом з дружиною Аллою Пугачовою та 9-річними дітьми виїхали з РФ спочатку до Ізраїлю, а зараз перебувають у Юрмалі.

Залиште свій коментар