Найстаріші секс-працівниці Амстердама «обслужили» більше ніж 335 тис. чоловіків: як вони виглядають зараз. Фото

Найстаріші секс-працівниці Амстердама «обслужили» більше ніж 335 тис. чоловіків: як вони виглядають зараз. Фото

Сестри-близнята Луїза і Мартіна Фоккен, які багато років пропрацювали в секс-індустрії, після виходу на пенсію активно діляться подробицями бурхливого минулого. За свою «кар’єру» сестри «обслужили» понад 335 000 клієнтів.У 2012 році їм було присвоєно звання «найстаріших дівчат з вікон» округу. А брати і сестри близнят навіть зняли про них документальний фільм під назвою «Знайомство з Фоккенами» і випустили книгу про неймовірні пригоди жінок. Про це повідомляє видання The Guardian (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Луїза в одному зі своїх інтерв’ю заявила, що потрапила в секс-індустрію після того, як її побив коханий. На той момент дівчині було трохи більше ніж 20 років.Луїза і Мартіна Фокке
Луїза і Мартіна Фокке в 2012 вийшли на пенсію

Мартіна ж потрапила в цю сферу, коли дізналася від своєї сестри, що в бордель потрібна прибиральниця. Дівчина погодилася, однак незабаром вона почала теж займатися проституцією.

Сестри-близнята також пояснили, що удвох працювати в Кварталі червоних ліхтарів в Амстердамі було набагато простіше, оскільки вони завжди могли захистити одна одну. За словами жінок, ситуацій, коли вони ризикували власним життям «на роботі», була величезна кількість.Луїза і Мартіна Фокке у фільмі
Кадр із фільму

«Чоловіки тепер інші, вони занадто багато п’ють, вони товсті й не поважають вас. Їм треба їздити на велосипедах, як голландські хлопчики, а не просто постійно пити», – підсумувала Мартіна.

Луїза і Мартіна Фокке в сукнях
Залиште свій коментар