«Найбільша помилка вакцинованих»: лікар зробив важливу заяву про COVID-щеплення в Україні

«Найбільша помилка вакцинованих»: лікар зробив важливу заяву про COVID-щеплення в Україні

В Україні катастрофічна ситуація з коронавірусом, і якщо приріст нових хворих буде йти такими ж темпами, медичну систему чекає колапс вже через два тижні.Таку заяву зробив Тарас Жиравецький.

«У нас катастрофа по госпіталізаціях — 5924 за добу це новий рекорд! Нових випадків більше 20000, летальних 386, але якщо лікарні будуть такими темпами заповнюватися, буде колапс за 10-14 днів», — запевняє головлікар одного з діагностичних центрів Львова.
За його словами, ні медиків, ні ліжок не вистачить. Тому потрібно розробляти новий план зупинки хвилі, оскільки вакцинацією вже цього зробити не вдасться. А от чи є такий план, питання, каже медик, — риторичне.

Жиравецький каже, що подібна картина зараз спостерігається в Британії, де з’явився новий штам. Зараз там думають про повернення до жорстких карантинних обмежень.
«Зараз до речі (в Британії. — Ред.) з появою нового штаму Дельта плюс зафіксували збільшення госпіталізацій, летальних випадків і нових випадків за минулий тиждень і думають повертатися до жорстких карантинних обмежень», — додав медик.

Залиште свій коментар