На Харківщині трагічно загинула фельдшерка швидкої допомоги. Фото

На Харківщині трагічно загинула фельдшерка швидкої допомоги. Фото

У селі Манченки в Харківській області за незрозумілих обставин загинула 61-річна місцева мешканка Тамара Гайвороновська. Жінка присвятила все життя роботі фельдшером швидкої допомоги.Її тіло знайшли родичі у вигрібній ямі на території будинку, повідомили в пресслужбі Національної поліції Харківської області. Повідомлення про пригоду надійшло правоохоронцям 24 вересня близько 11-ї вечора (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Поліцейські прибули на місце НП і встановили, що жінка без ознак життя лежала в ямі, яка була частково прикрита пластиковою кришкою. На тілі померлої не було видимих ознак насильницької смерті. Його направили на експертизу.Тамара Гайворонська.

Інформацію про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України з відміткою «нещасний випадок». Поліція почала встановлювати обставини трагедії.

«Незважаючи на те, що Тамара Михайлівна була фельдшером, а не лікарем, її знань і навичок вистачило б на лікарський диплом – завжди намагалася максимально надати допомогу, призначити лікування. Це був фахівець, який не просто «довозив до лікарні». Це був справжній фельдшер швидкої допомоги, кваліфікація якого викликала повагу у всіх, кого я знаю», – написав колега загиблої Денис Олегович у Facebook.Фельдшерка загинула за незрозумілих обставин.
Залиште свій коментар