На вершині Говерли знайшли пляшку із записками 50-річної давнини: її заховали діти із секретного військового містечка

На вершині Говерли знайшли пляшку із записками 50-річної давнини: її заховали діти із секретного військового містечка

Жителька Латвії розповіла, що це вона з однокласниками 50 років тому залишила цю записку.На вершині Говерли туристи знайшли пляшку із двома записками 50-річної давнини.

Про це повідомив у Facebook Тарас Краженко.Чоловік розповів, що побачив на вершині гори скло та вирішив його забрати звідти, щоб викинути. Проте там він помітив дві записки, які датувались 1971 та 1972 роками.

«11 липня 2021 р. на вершині Говерли було знайдено цікавинку. Пляшку з двома записками. Давайте спробуємо знайти учасників подій 50-річної давнини», — написав Тарас Краженко.У записках йшлось, що на вершині гори були школярі, які навчались в 10 класі у 1971 та 1972 роках.

Фото: Тарас Краженко

Згодом у коментарях написала Людмила Тімофеєва із Латвії, вона розповіла, що це саме вони з однокласниками залишили ці записки.

«Дякую за знахідку. Побачити цей наш список через 50 років. Ми всі раді», — написала жінка.

Ігор Воронько розповів, що першим у списку є його дядько. Діти, які заховали цю пляшку мешкали у секретному військовому містечку на околиці Делятина.

«Це московська середня школа №131. А знаходилась вона, увага, за адресою м.Івано-Франківськ-16, вул. Авіаційна. По факту — секретне військове містечко на околиці Делятина. Тепер Делятинська ЗОШ №3. Першим у списку є мій дядько Григорьев А.», — написав Ігор Воронько.

Залиште свій коментар