На Київщині зникла мама з маленькими дітьми. Фото та прикмети

На Київщині зникла мама з маленькими дітьми. Фото та прикмети

У селі Світильня Броварського району Київської області зникли 24-річна мама Аліна Созанська та двоє її маленьких дітей – п’ятирічна Анастасія, дворічний Михайло.Про це повідомляється на сторінці «Розшук дітей ГУНП в Київській області за сприяння ПрАТ Київстар» у Facebook. Броварський відділ поліції оголосив їх у розшук (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Мама та діти ще 18 серпня, близько 11:00, пішли з місця проживання, що на вулиці Набережній у селі. Станом на 11:00 20 серпня вони не повернулися. На зв’язок із рідними не виходили.
Прикмети мами – Аліни Созанської: на вигляд 25 років, зріст 175 см, середньої статури, пряме, середньої довжини, фарбоване в коричневий колір волосся, сіро-зелені очі. Жінка була одягнута в червону сукню, текстильні білі мокасини з малюнком у вигляді квітів.

На Київщині зникла мама Аліна Созанська, а також двоє її дітей
На Київщині зникла мама Аліна Созанська, а також двоє її дітей Facebook/Розшук дітей ГУНП в Київській області

Прикмети доньки – Анастасії Созанської: на вигляд шість років, зріст 116 см, середньої статури, пряме, середньої довжини, русяве волосся, карі очі. Дівчинка була одягнута у рожеву футболку, трикотажні бриджі синього кольору.

На Київщині зникла мама Аліна Созанська з донькою Анастасією, а також син Михайло

На Київщині зникла мама Аліна Созанська з донькою Анастасією, а також син Михайло Facebook/Розшук дітей ГУНП в Київській області

Прикмети сина – Михайла Созанського: на вигляд два роки, зріст 90 см, середньої статури, пряме, коротке, русяве волосся, карі очі. Хлопчик був одягнутий у синю футболку та трикотажні шорти такого ж кольору.

На Київщині зник Михайло Созанський, а також його мама Аліна та сестра Анастасія

На Київщині зник Михайло Созанський, а також його мама Аліна та сестра Анастасія Facebook/Розшук дітей ГУНП в Київській області

Зазначається, що зниклі можуть бути в іншому одязі. За наявності будь-якої інформації про маму та дітей громадян попросили телефонувати за номером спецлінії поліції «102».

Допис про зникнення мами з дітьми

Допис про зникнення мами з дітьми Скриншот

Залиште свій коментар