На Київщині знайшли мертвим 17-річного хлопця: його шукали 3 дні

На Київщині знайшли мертвим 17-річного хлопця: його шукали 3 дні

У Київській області, в місті Біла Церква, зник 17-річний юнак. Його шукали три дні й на жаль знайшли мертвим 29 квітня.Хлопець пішов з дому й не повернувся. Причини смерті наразі невідомі.
Хлопця знайшли мертвим

Про зникнення Андрія Коломійця повідомляли у Службі розшуку дітей, а також у соціальних мережах. Повідомлення датоване 27 квітня, згодом його відредагували й написали, що пошуки припиняються, оскільки юнака знайшли мертвим.
Обставини його смерті буде встановлювати поліція.

Як шукали дворічного Богдана

Нещодавно під Києвом загубився дворічний хлопчик. Дитина переночувала в лісі й мало не померла від переохолодження. Втім, його врятували.

14 квітня його мати звернулась до поліції, коли не змогла його знайти. Пошуки правоохоронці продовжували всю ніч, однак на ранок 15 квітня довелося збільшити радіус. Дитину знайшли приблизно в обід.

Як з’ясувалось, батько хлопчика вирішив піти в ліс, аби нарубати дров. Дитина пішла за ним. Однак батько помітив це не одразу. Він сказав хлопчику, аби той повертався додому, адже будинок розташований біля лісу. Дворічного Богдана знайшли за 5 кілометрів від будинку.

Залиште свій коментар