Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки

Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки

Популярна співачка і капітан «зіркової сотні» шоу «Співають всі!» Наталія Могилевська запропонувала нові перші рядки державного гімну замість «ще не вмерла України і слава, і воля».Про те, як могла би могла зазвучати головна святкова пісня нашої держави, артистка сказала за лаштунками грандіозного шоу «З Днем народження, Україно!», яке глядачі каналу «Україна» побачать 24 серпня о 17:40.

Чому Могилевська хоче змінити Гімн України?

Насправді, ніякого «злого» умислу співачка не має. І нікого не змушує змінювати текст гімну.«Я все роблю для того, щоб діти України були творчими і здобували освіту саме в моїх руках. А ще у мене є така мрія — я хочу, щоб Україна стала настільки щасливою, щоб ми змушені були змінити перші рядки гімну і співали: «Буде вічно жити, буде вічно сяяти та розквітати наша прекрасна і неймовірна Україна», — поділилась Могилевська на знімальному майданчику.

Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядкиНаталія Могілевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Крім того, зірка розповіла, які часи за 30 років незалежності нашої країни вважає найзнаковішими для себе.

«Мені здається, найкращими роками були 90-ті, вірніше кінець 90-х і початок 2000-х років. Адже на них припав розквіт українського шоу-бізнесу. Саме тоді вперше проходили величезні концерти, виходили мої перші альбоми, вперше приїжджали до нас західні зірки… Тобто було народження нової української хвилі і нового шоу-бізнесу, який ми творили власноруч», — зізналася зірка.

Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки

Наталія Могілевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Проте співачка впевнена, за всі ці 30 років вона зі своїми колегами по цеху зробили все, щоб українська пісня та культура ставали з кожним роком кращими, і сьогодні нам є чим пишатися.

«Український шоу-бізнес пережив кілька вибухів. Перші були в 90-х роках. Але тоді ми не знали технологій — робили все серцем. А сьогодні у нас ціла машина шоу-бізнесу — є біблії, технології, формати. Тому ця машина починає створювати величезну кількість артистів! І останні кілька років, після революції, безумовно найвибуховіші, тому що почало з’являтись багато україномовних артистів», — розповіла вона.

Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки

Наталія Могілевська (фото: прес-служба каналу «Україна»)

Залиште свій коментар