Модель з 600 тату і блакитним волоссям показала себе до шокуючої трансформації. Фото

Модель з 600 тату і блакитним волоссям показала себе до шокуючої трансформації. Фото

Модель з Австралії Ембер Люк прославилася завдяки своїм татуюванням – на всьому тілі в неї понад 600 перманентних малюнків. Крім цього, дівчина перефарбувала волосся в блакитний колір, розрізала язик на дві частини та нанесла на очі чорнило. Усі ці процедури з трансформацією зовнішності зібрали навколо моделі велику аудиторію, переважна частина якої називає Люк «потворою». Негативні коментарі посилилися, коли Ембер показала себе до пластики й тату.26-річна блогерка колись була милою білявкою з гарним тілом та приємною зовнішністю, проте зараз у соцмережах її називають «потворною» та «неприємною», повідомляє DailyStar. Сама дівчина не вважає себе негарною. Вона планує наносити тату й робити пластичні операції і надалі.

Видання пише, що Ембер почала виявляти інтерес до боді-арту ще в підлітковому віці. З 14 років вона малювала на власному тілі сотні хитромудрих малюнків ручкою або фломастером. Коли стала старшою, то почала «балуватися» пірсингом, проколовши собі ліву щоку.Ембер Люк нанесла на тіло понад 600 татуювань

Згодом модель збільшила губи й вилиці, вставила імпланти в груди та зробила бразильську підтяжку сідниць. Такі модифікації й так достатньо змінили Люк, але вона вирішила не зупинятися і захопилася нанесенням татуювань. Зараз на її тілі практично не лишилося вільного місця, але блогерка не планує зупинятися.

Ембер називають у мережі "дівчиною-драконом"

У мережі Ембер осудили, коли вона показала світлини багаторічної давності. Користувачі почали писати, що дівчина мала набагато приємніший вигляд без яскравого волосся та зухвалих тату. Модель не мовчала й відреагувала на образи.Ембер Люк до та після трансформації

«Можете писати, що я потвора, але ви лише витратите власний час та енергію. Вам промили мізки й погано виховали батьки, раз ви вважаєте, що бути іншим – це погано. Мене уникають на вулицях та осуджують. І все тому, що я вирішила бути індивідуальністю через моє прагнення виділятися з натовпу», – відповіла Люк кривдникам.

До речі, багато коментаторів підтримали палку промову моделі-«потвори», відзначивши її сміливість і силу духу.

Ембер Люк підтримали шанувальники за її індивідуальність

«Якби всі мали однаковий вигляд, ми б втомилися дивитися один на одного», «Головне, що ти красива всередині», «Залишайся вірною собі і не звертай увагу на оточення», – писали слова підтримки користувачі мережі.

Залиште свій коментар