Мер Харкова про обстріл міста окупантами: це не просто війна, це вбивство українського народу. Відео

Мер Харкова про обстріл міста окупантами: це не просто війна, це вбивство українського народу. Відео

Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що внаслідок обстрілу російськими окупантами житлових районів міста загинуло дев’ятеро осіб, ще 37 харків’ян отримали поранення. Серед поранених – троє дітей.Посадовець назвав підлу атаку російських військових на мирних жителів не просто війною, а вбивством українського народу. Відповідне звернення Терехов записав увечері 28 лютого, воно опубліковане в його Telegram-каналі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Він також повідомив, що серед загиблих була сім’я з чотирьох осіб, які вийшли з бомбосховища набрати води та загинули внаслідок обстрілу. Ще п’ятеро осіб, двоє дорослих та троє дітей, живцем згоріли в автомобілі.Політик зазначив, що закордонні партнери починають надавати Харкову гуманітарну допомогу – продукти харчування, засоби гігієни, дитяче харчування, молочні суміші. «Починаємо організовувати логістичні склади, на яких акумулюватимемо продукти і роздаватимемо їх людям», – пообіцяв мер Харкова.

«Ми тримаємось і триматимемося!» – сказав Терехов, додавши, що окупанти не мають жодного шансу, а перемога буде за Україною.Залиште свій коментар