«Мер»-самозванка Кирилівки назвала Україну недодержавою і поскаржилась, що не буде туристів із Києва та Дніпра

«Мер»-самозванка Кирилівки назвала Україну недодержавою і поскаржилась, що не буде туристів із Києва та Дніпра

«Мер»-самозванка Катерина Уманець окупованої РФ курортної Кирилівки у Запорізькій області назвала Україну недодержавою. Жінка поскаржилася, що тепер у селищі не буде туристів із Києва та Дніпра та запросила на відпочинок на Азовському морі росіян.Відповідний ролик із її заявою опублікував Telegram-канал «Боже, яке кончене». На кадрах Уманець і заявила, що стала в.о. голови селищної адміністрації Кирилівки (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Катерина Уманець назвала Україну недодержавою.

«Колоборантка з Кирилівки називає Україну «недержавою», а за півхвилини скаржиться, що не буде відпочивальників з Києва та Дніпра. Щось не клеїться», – сказано в повідомленні.Сама Уманець із посмішкою на обличчі заявила, що Україна ніколи не повернеться до Кирилівки.

«Слава Богу, всі ми розуміємо, що недодержава Україна сюди не повернеться. Звичайно, деякі ще вірять, що повернеться, ну, це їхні проблеми та їхні питання. Так. Я виконуюча обов’язки голови селищної адміністрації Кирилівки. Роботи багато. Теми колосальні, які там були – брат, сват, кум… Люди підлі, не хочуть навіть зберегти те, що самі створювали… Гасло – треба зруйнувати, щоб не дісталося окупантам. Ну ми все зберігаємо, відновлюємо. Люди плачуть від того, що не брат, сват, кум, а беремо професіоналів на роботу. Звичайно, сезону не буде, тому що немає Києва, немає Дніпропетровська, всі розраховували…», – заявила Уманець і запросила на відпочинок росіян, порадивши їм їхати через Крим.Катерина Уманець виступає за РФ.

Тим часом у мережі пишуть, що Уманець має судимість. Також повідомляється, що вона була ріелтором, а раніше працювала менеджером з нерухомості в Москві. Крім того, паблік «я вам пишу!» опублікував скріни з листуваннями Уманець, у яких вона написала, що підтримує РФ. У Telegram-каналі також виклали номери телефонів колаборантки та посилання на її сторінки у соцмережах.

Катерина Уманець стала в.о. голови Кирилівки.

«Наш підписник із Запоріжжя, редактор популярних українських видань Олександр Ківа допоміг добути її номери. Втім, як ви можете побачити на одному зі скрінів, особливо старатися йому не довелося – Катерина настільки тупа, що озвучила свій номер одразу. Давайте максимально якісно влаштуємо їй ніч в Каїрі, ок? +79299146411, +380989752287.

https://www.facebook.com/kate.umanetc, https://instagram.com/umanets_katrin_rieltor/, https://t.me/Umanetsch», – йдеться у повідомленні.

 

 

Залиште свій коментар