Масі Найєм запропонував фінансову винагороду за ім’я розстріляного воїна, щоб вшанувати його пам’ять

Масі Найєм запропонував фінансову винагороду за ім’я розстріляного воїна, щоб вшанувати його пам’ять

Країна та світ мають дізнатися ім’я героя.Юрист, правозахисник та ветеран бойових дій на Донбасі Масі Найєм запропонував грошову винагороду за ім’я українського військового, якого жорстоко розстріляли росіяни.

Про це він написав у соціальних мережах.Нагадаємо, що відповідне відео з вбивством українського військового з’явилося 6 березня 2023 року у соціальних мережах.

«1000$ за ім‘я того, кого застрелили росіяни після слів «Слава Україні». З достовірними доказами, що це він. Впевнений, що під цим постом ще долучаться люди. Маємо знати ім‘я. З повагою до того українця», — йдеться у повідомленні.Пізніше чимало людей в коментарях вирішили додати власні кошти до винагороди. Зокрема, йдеться ще про 2500 $.

Також у коментарях під постом Масі Найєма йдеться про те, що брати кошти за таку інформацію — це лицемірно. Мовляв, треба винагороду за того, хто натиснув на курок і вбив українця.

«Треба складати на майбутній Моссад. І на його вишкіл. Бо дрони то добре, але ми їх будемо шукати ще десятиліттями», — йдеться в коментарях.

«Гроші справді потрібніше тим, хто вижив після катувань, тим, хто чекає на протези», — додають користувачі у соціальній мережі.

Залиште свій коментар