Марічка Падалко відповіла грузинській телеведучій, яка підтримала українців (відео)

Марічка Падалко відповіла грузинській телеведучій, яка підтримала українців (відео)

Ведуча «ТСН.Ранок» Марічка Падалко відповіла на підтримку колеги Ніни Хубутії, заговоривши в прямому ефірі на «1+1» грузинською. Вона подякувала телеведучій каналу Mtavaritv за небайдужість та добрі слова, сказані напередодні.Відповідне відео з’явилося на сторінці Падалко в Instаgram. Українці висловили свою підтримку авторці в коментарях і заявили, що приєднуються до її слів (щоб подивитися фото й відео, доскрольте до кінця сторінки).

Звернення пролунало 21 лютого під час новинної передачі «ТСН». «Щиро дякуємо за підтримку і допомогу, Грузіє», – сказала Марічка Падалко в ефірі.Марічка Падалко відповіла на підтримку колеги Ніни Хубутії

В підписі до відео вона зазначила, що це українська відповідь на звернення грузинських колег. Так команда «ТСН» віддячила за публічну підтримку українців у зв’язку із загостренням ситуації на Сході держави.У коментарях під роликом висловилися також вдячні українці та грузинці. «Дуже приємно чути такі слова підтримки Україні. Це зворушує», «До слів вдячності приєднуються всі українці», «За такими простими життєвими вчинками стає зрозуміло, який народ є братським», – ідеться в їхніх повідомленнях.

У коментарях під роликом висловилися також вдячні українці та грузинці

Нагадаємо, що Ніна Хубутія від імені грузинського телеканалу Mtavaritv напередодні неочікувано заговорила українською. Вона наголосила, що в обох країн зараз є один спільний ворог – Росія.

Залиште свій коментар