Мама побитого танцівника балету Дорофєєвої повідомила про його стан

Мама побитого танцівника балету Дорофєєвої повідомила про його стан

Женя Гонченко досі в комі.Мама побитого танцівника балету співачки Наді Дорофєєвої – Жені Гончаренка – повідомила про його стан.

На сторінці у Facebook в одному з коментарів Ірина написала, що стан хлопця стабільно тяжкий і він досі в комі. Відповідний скрин DOROFEEVA оприлюднила в сторіз свого фотоблогу.«На сьогодні інформація, що буде в комі ще мінімум 10 днів. Це для того, щоб набряк головного мозку зменшився. Лише тоді його будуть поступово виводити зі сну та діагностувати можливі наслідки», – написала вона.

instagram.com/nadyadorofeeva

Нагадаємо, під час конфлікту між 28-річним працівником УДО та 22-річним учасником шоу-балету Наді Дорофєєвої Євгена, який заступився за дівчину, підозрюваний завдав потерпілому удар кулаком в голову, від якого останній впав на землю. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 121 КК України, тобто завдання умисного тяжкого тілесного ушкодження. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.28-річного працівника УДО, який вчинив напад на учасника балету Дорофєєвої у Києві, заарештували. Євгена Безпалого взято під варту строком на 60 діб. Також нападника звільнили з роботи.

Тим часом родина танцівника збирає кошти на його порятунок. Євген перебуває у реанімації без права відвідування.

Залиште свій коментар