Маленька українка з Луцька отримала диплом від Папи Римського (фото)

Маленька українка з Луцька отримала диплом від Папи Римського (фото)

15-річна сонячна дівчинка з Луцька, на ім’я Уляна отримала від Папи Римського Франциска диплом. Дівчинка з синдромом Дауна ще навесні вирішила взяти участь у конкурсі «Писанка для Папи». Вона намалювала малюнок і написала Папі Римському зворушливий лист.Деталі розповіли у виданні Volyn24.

15-річна Уляна Сухачевська з Луцька відправила понтифіку свій малюнок і лист, щоб брати участь у Міжнародному конкурсі «Писанка для Папи».У листі дівчинка побажала Папі Римському здоров’я і запросила його приїхати в гості в Україну.

«Папа, любий, я бажаю тобі не хворіти на коронавірус. Тобі пише з України дівчинка, сонячна принцеса Уляна. Здоров’я бажаю тобі. Папо, приїжджай в гості до Луцька. Будемо разом з усіма малювати в «Оле-Арті». Люблю тебе. Аморе».Лист дівчинки так сподобався понтифіку і журі конкурс, що Уляна отримала диплом. Його прислали в Україну і відзначили, що маленька українка – єдиний учасник конкурсу, яка нічого не попросила для себе і це оцінив Папа Римський.

У дипломі вказали, що нагороджують дівчинку за старання і наполегливість.

Маленька українка з Луцька отримала диплом від Папи Римського (фото)Маленька українка з Луцька отримала диплом від Папи Римського (фото)Маленька українка з Луцька отримала диплом від Папи Римського (фото)Українська дівчинка отримала диплом від Папи Римського

Залиште свій коментар