Львів’ян просять стати Миколаєм для 11-річного сина загиблого Героя

Львів’ян просять стати Миколаєм для 11-річного сина загиблого Героя

11-річний Ростик народився в День захисника України. Його тато у 2015 р розвідник підірвався на розтяжці в зоні АТО. Хлопчика виховує мама, але цього року після невдалої операції з видалення мозоля на стопі Богдані Галатюк ампутували ногу. Тож львів’ян просять стати Миколаєм для Ростика, допомогти сім’ї у цей передріздвяний час, йдеться на сторінці Львівської митниці.

Ростик мешкає у селищі Гірник Червоноградсього району, він тепер єдиний захисник і підтримка для своєї мами. При цьому хлопчик не втрачає оптимізму і має серйозні плани на майбутнє.

«Коли я ходив у садочок, то мріяв бути підводником, а потім підріс і зрозумів, що до моря далеко. Пізніше хотів бути директором шахти, але почув, скільки нещасних випадків там буває, теж передумав. Тепер, у 5 класі, на уроках праці вчитель нам показав, як працювати з деревом. Мені дуже сподобалось, і я хочу бути майстром і виробляти меблі. Також я думав про те, якби був президентом. Мабуть, в першу чергу вирішив би всі питання, щоб закінчити війну», – розповів хлопчик волонтерам.В Богдани немає інвалідного візка, а виготовлений для неї протез вона ще не освоїла – треба вчитися ходити. Єдиний засіб пересування – звичайне комп’ютерне крісло на коліщатах. Тому Ростику доводиться виконувати всю хатню роботу, ходити за продуктами, допомагати у всіх потребах. Сімейний бюджет не перевищує 5 тисяч в місяць, тому грошей вистарчає лише на їжу і квартплату.

Львів’ян закликають, якщо хтось залишився небайдужим до долі хлопчика, то у Львові перебуває асистент Миколая з телефоном 063 23 13 777 або 067 977 61 67. Йому можна передати допомогу для хлопчика і його мами.

Реквізити для допомоги: 5167803228818022 Галатюк Богдана Василівна

Залиште свій коментар