Лукашенко – президент України і Остап Бендер на Майдані: російська молодь блиснула знаннями про причини війни в Україні. Відео

Лукашенко – президент України і Остап Бендер на Майдані: російська молодь блиснула знаннями про причини війни в Україні. Відео

Представники російської молоді відповіли на запитання щодо причин війни в Україні, розв’язаної РФ. Багато хто з них просто повторив тези пропаганди РФ, заявивши зокрема, що конфлікт почався через те, що «в Україні посадили не того президента, КВНщика», маючи на увазі Володимира Зеленського.Очевидно, не всі молоді громадяни Росії обізнані, що війна РФ та України розпочалася задовго до його президентства. Відео опитування поширилося в мережі (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

Додамо, що той самий хлопець, який розкритикував Зеленського, заявив, що попереднім президентом України був Олександр Лукашенко – незаконно обраний глава Білорусі.Юні росіяни також вважають, що Бандера – це людина, яка «влаштувала Майдан», а деякі плутають його з Остапом Бендером (персонаж роману «Дванадцять стільців»), заявляючи, що він «допомагав нацистам, катував і спалював людей».

Російських лібералів учасниця опитування назвала «придурками», зазначивши, що вони «нічого хорошого не роблять» та «за радянських часів зробили дуже погані речі». 

 

Залиште свій коментар