Ломаченко й Усик полетіли з України у дні загострення ситуації на Донбасі

Ломаченко й Усик полетіли з України у дні загострення ситуації на Донбасі

Знамениті українські боксери-професіонали Олександр Усик та Василь Ломаченко ніяк не відреагували на посилення агресії з боку Росії останнім часом та визнання нею «Л/ДНР». Цими днями куми вирушили за кордон: уродженець Криму – на футбол до Англії, а хлопець із Одеської області – у церковних справах до Греції.Про перебування на лондонському стадіоні «Стемфорд Брідж» на матчі «Челсі» з французьким «Ліллем» Усик розповів у Instagram. Чемпіон світу у надважкій вазі показав незвичайний квиток.

Квиток на футбол.

Разом з Усиком на грі побували деякі члени його команди, зокрема менеджер Егіс Клімас.Боксер на матчі "Челсі" у Лондоні.

Кум кримчанина Василь Ломаченко на своїй сторінці у Instagram показав фотографію із Греції. 34-річний боксер із Білгорода-Дністровського, представивши у чорному вбранні, навідався до російського монастиря на Святій горі Афон.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LOMA (@lomachenkovasiliy)Свої «лайки» біля кадру залишили понад 65 тисяч шанувальників боксера. Одним із першим коментар під фото біля монастиря святого Пантелеймона написав російський актор Володимир Сичов, якому заборонено в’їзд в Україну через відвідини Криму у 2018 році. Він порадив Василеві побувати у старця Гавриїла.

Ломаченко та Усик
Залиште свій коментар