Лікар назвав симптоми легкої форми COVID-19

Лікар назвав симптоми легкої форми COVID-19

Лікар діагностичного медичного центру у Львові Тарас Жиравецький назвав симптоми легкої форми коронавірусу (COVID-19).Як розповів він ТСН, це невисока температура або температура, яка зникає на 2-3 день без застосування будь-яких ліків. Легкий перебіг на вигляд як ГРВІ.

«Однозначно, може зникнути нюх, як у разі важкого, так і легкого захворювання. Невисока температура або температура, яка зникає на 2-3 день без будь-яких препаратів. Все на вигляд як ГРВІ. Тут головне питання: температура, слабкість і сатурація. Якщо ви на пульсоксиметрі бачите, що сатурація не падає нижче ніж 94, то відповідно ми говоримо про легкий перебіг COVID-19», – зазначив лікар.За його словами, легка форма коронавірусу проходить здебільшого в молодих людей.

«Якщо біль у горлі сильний і триває кілька днів, то це часто переходить у більш важку форму COVID-19 і часто ускладнюється бактеріальними інфекціями. Хоча не завжди. Все дуже індивідуально», – підкреслив Жиравецький.Щоб дізнатися, чи перенесла людина коронавірус, він радить зробити тест на антитіла.

«Бессимптомна форма COVID-19 трапляється дуже рідко, її майже немає. Якщо ви впевнені, що у вас була якась симптоматика, то простіше зробити тест на імуноглобуліни. Якщо є позитивний – це означає, що ви перехворіли, немає антитіл – найімовірніше, ви не перехворіли», – підсумував медик.

Залиште свій коментар