Лабораторії, теплиці та бар: російський політолог вразив мережу «схемою укриттів» українців у Маріуполі

Лабораторії, теплиці та бар: російський політолог вразив мережу «схемою укриттів» українців у Маріуполі

У росії видали черговий «шедевр» про оборону МаріуполяРосійський політолог Сергій Марков пояснив, чому окупаційні війська не можуть вибити українських захисників з обложеного Маріуполя. Виявляється річ у тому, що у них є свій бункер з баром і дослідницькою лабораторією.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.«Схема оборони в Маріуполі на Азовсталі. Ось чому бої важкі і чому використовують стратегічну авіацію та потужні бомби», — підписав повідомлення він.

До посту він прикріпив картинку з ілюстративним зображенням якогось підземного укриття.Хоча в коментарях до посту здебільшого зібралася аудиторія, яка не стала сперечатися зі словами Маркова, але знайшлися й ті, хто посміявся з цієї картинки.

Варто зазначити, що це зображення гуляє інтернетом принаймні з 2018 року і спочатку з’являлося в матеріалах про ідеї облаштування будинків на випадок зомбі-апокаліпсису. Вже в ті часи її критикували за відсутність необхідних у кожному бункері речей, на кшталт вентиляції, резервуарів, душової та звичайно ж борделю.

Залиште свій коментар