Крутоголов про «Дизель-шоу» в Росії: не називайте мене запроданцем, питання не до нас

Крутоголов про «Дизель-шоу» в Росії: не називайте мене запроданцем, питання не до нас

Керівник і актор «Дизель шоу» Єгор Крутоголов пояснив, чому проєкт показуватимуть на російському ТБ. Артист прокоментував ситуацію в соціальних мережах.На сторінці в Facebook Крутоголов зізнався, що авторські права вони передали каналу. За словами артиста, за договором канал має право розпоряджатися контентом, не ставлячи до відома колектив.

«З приводу «зради», що «ми продалися агресору», доведеться пояснити тим, хто далекий від тв-бізнесу: авторські права на зняті концерти «Дизель шоу» ми передаємо каналу і за договором, він має право розпоряджатися контентом, не ставлячи до відома Дизель Студіо. Відповідно, «продатися» ми навіть теоретично не можемо – це не в нашій компетенції. Тому питання не до нас, а до правовласників. Про угоду з каналом «Че», як і про існування самого каналу, дізнався з тієї самої замовної статті, що і ви», – висловився артист у соцмережі.Єгор Крутоголов пояснив, чому "Дизель шоу" будуть показувати на російському ТБ.

Крім того, Крутоголов заявив, що Дизель студія не давала концертів у Росії і не збирається цього робити.

«З приводу» концертів у «раші» (Росії. – Ред.) – брехня. Дизель шоу не давало концертів там ніколи і не збирається», – написав Єгор у Facebook.Також керівник проєкту порадив глядачам запастися попкорном, оскільки це не кінець історії і «вкидання» ще чекають колектив через «боротьбу з конкурентами на українському телебаченні».

Користувачі мережі підтримали Крутоголова в Facebook і відзначили, щоб колектив продовжував рухатися своїм шляхом і не відволікався на звинувачення.

«Єгоре, я думаю, не варто виправдовуватися, той, хто з «головою дружить», той усе розуміє», «Єгоре, робіть своє, а собаки нехай гавкають», «А навіщо взагалі щось комусь пояснювати… доводити… виправдовуватися? Це робота. Це праця. Це затребуваність. І це найголовніше», – писали в Facebook користувачі.

Коментарі під постом Крутоголова.

Варто відзначити, що також в Росії запускають аналог українського гумористичного шоу «Ліга сміху». Одними з учасників проєкту стали команди з «ДНР». Крім того, участь у шоу хочуть прийняти і українці.

Також потрапив в скандал український ведучий Сергій Притула, якого звинуватили в тому, що він взяв участь в російському шоу. Артист спростував цю інформацію на своїй сторінці в Facebook.

Залиште свій коментар