Колишня дружина Кличка вперше прокоментувала їхнє розлучення

Колишня дружина Кличка вперше прокоментувала їхнє розлучення

Українська співачка та модель Наталія Кличко вперше прокоментувала заяву свого тепер уже колишнього чоловіка, мера Києва Віталія Кличка про їхнє розлучення. За словами жінки, рішення розірвати шлюб було обопільним і обдуманим, а причиною цього стало життя в різних країнах.Останні роки Наталія жила у Німеччині, тоді як київський голова залишався в Україні. Як підкреслила співачка на особистій сторінці в Instagram, у неї з колишнім чоловіком залишилися дружні та повні поваги стосунки.

«Я вдячна за все, що було на нашому спільному шляху завдовжки 25 років. Наше розлучення – це обдумане, взаємно ухвалене рішення. Так склалося, що за багато років життя в різних країнах наші життєві шляхи поступово розійшлися», – написала ексдружина Віталія Кличка під спільними фото із колишнім чоловіком.Колишня дружина Кличка вперше прокоментувала їхнє розлучення

Вона нагадала, що у шлюбі з мером столиці народилося троє дітей: у 2000 році – син Єгор-Деніел, у 2002-му – донька Єлизавета-Вікторія, у 2005-му – син Максим. Наталія зазначила, що розлучення ніяк не вплине на їхнє виховання.

«Ми виростили трьох приголомшливих дітей і залишаємося для них назавжди їхніми батьками. Між нами, як і раніше, дружні, повні поваги до один одного стосунки. Ми завжди підтримували і продовжуватимемо підтримувати один одного за будь-яких обставин. Я бажаю Віталію тільки всього найкращого… «Новий розділ життя» починається», – резюмувала жінка.Колишня дружина Кличка вперше прокоментувала їхнє розлучення

Зазначимо, Віталій та Наталія Кличко одружилися 26 квітня 1997 року. Про розрив першим повідомив колишній боксер 15 серпня цього року. Він також розповів, що залишився в хороших стосунках із колишньою дружиною, а на рішення розлучитися вплинули «різні інтереси, різне життя».

Залиште свій коментар