«Кляті нелюди вбили тебе і мене»: мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці написала перший пост після трагедії

«Кляті нелюди вбили тебе і мене»: мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці написала перший пост після трагедії

Мати чотирирічної Лізи, яку російські окупанти вбили у центрі Вінниці ракетним ударом, Ірина Дмитрієва опублікувала в Instagram свій перший пост після трагедії. Вона подякувала за підтримку всім небайдужим до її горя.Жінка написала, що досі не вірить, що її доньки більше немає. Про це йдеться на її сторінці в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

За словами Ірини Дмитрієвої, майже через місяць після трагедії вона пам’ятає, як все сталося. У той же час відмовляється вірити у смерть доньки і думає, що Ліза досі чекає на її вдома.«Я не вірю. Майже місяць пройшов після жахливої трагедії… Мені здається, що Ліза чекає на мене вдома… Я на власні очі все бачила і пам’ятаю, але перебуваю в іншій реальності. Не вірю… І не хочу жити в новій жахливій реальності», – написала мама загиблої дівчинки.

Ірина зазначила, що російські військові злочинці не мають жодного шансу на пробачення.«Кляті нелюди рашисти вбили тебе, і мене… Хай кожна сльоза українця стане смертельним ядом для тисячі орків. Їм немає прощення, тільки жорстока смерть ворогам!!! Дякую всім за підтримку – рідним, близьким, друзям, знайомим, людям, яких я навіть не знаю. Ви дуже багато зробили для нас з Лізунею, підтримали. Дякую всьому світу», – звернулася в Instagram Ірина Дмитрієва.

 
 
 
 
Залиште свій коментар