Його бояться більше, ніж ППО: український пілот збив уже 16 російських літаків

Його бояться більше, ніж ППО: український пілот збив уже 16 російських літаків

Невідомий льотчик, якого в Україні вже прозвали «Привидом Києва», збив за 5 днів війни вже 16 літаків окупантів. Загарбники бояться його більше, ніж ППО.Відомий блогер Сергій Наумович розповів трохи деталей про загадкового пілота-аса.

«Дізнався. Це не військовий міф для підняття духу нашої армії, що теж треба. Він, «Привид Києва», реально існує. Прізвище тримають у секреті, зрозуміло. На його рахунку вже 16 «пташок» окупанта. Кажуть, що російські пілоти бояться більше не ППО України, а до смерті прагнуть, щоби на хвіст їм не сів цей хлопець і не натиснув червону кнопку на маніпуляторі винищувача», – написав Наумович.Він виклав фотографію українського героя – правда, обличчя його приховано балаклавою. Як видно з очей, помітних крізь проріз балаклави, пілот – досить молодий.

На фото імовірно той самий ''Привид Києва''

Наумович також припустив, що допомагає льотчику-асу бути настільки результативним.«Звідки він з’являється, виринаючи з наднизької висоти за спину супротивнику, одному Всевишньому відомо. Але я думаю, що основна причина – наш ас досконально знає місцевість, локації перепон та рельєф своєї країни. Щоб без страху літати на висоті кількох десятків метрів. Плюс військовий талант», – переконаний Наумович.

Залиште свій коментар