Історія, від якої волосся стає дибом: на Київщині батько poзчлeнyвaв тiлo власного сина…

Історія, від якої волосся стає дибом: на Київщині батько poзчлeнyвaв тiлo власного сина…

🔞 ЖЕСТЬ: на Київщині батько розчленував  тіло власного сина.Історія, від якої волосся стає дибом

Прокурори визнали винним чоловіка, який вбив та розчленував тіло власного сина, йому загрожує 11 років позбавлення воліПро це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Києво-Святошинської окружної прокуратури суд визнав винним мешканця Київщини у вбивстві власного сина (ч. 1 ст. 115 КК України).Йому призначено покарання – 11 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що в селищі Білогородка в ніч з 24 на 25 вересня у приватному садовому будинку між батьком та сином на ґрунті довготривалих неприязних стосунків під час розпиття спиртних напоїв виник конфлікт. У ході сварки батько завдав ударів руками по голові сина, після чого останній не подавав ознак життя.

З метою приховування вчиненого злочину чоловік за допомогою кухонного ножа розчленував тіло потерпілого шляхом відсічення голови від тулуба.

У подальшому, на власному автомобілі перемістив тулуб вбитого до лісопосадки на території Білогородської територіальної громади. Голову сина він сховав у чагарниках неподалік від житлового комплексу в с. Софіївська Борщагівка.

До набрання вироком законної сили громадянин перебуватиме під вартою.

Залиште свій коментар