Історія 21-річної Яни Левченко, яка загинула в Умані: планувала вийти заміж і чекала на хлопця з фронту

Історія 21-річної Яни Левченко, яка загинула в Умані: планувала вийти заміж і чекала на хлопця з фронту

У березні Яна планувала вийти заміж. Проте весілля довелося відкласли, бо її хлопець перебуває на фронті.Серед 23-х жертв російського удару по житловій багатоповерхівці в Умані 28 квітня 2023 року загинула зокрема 21-річна Яна Левченко.

«УП. Життя» розповідає трагічну історію загиблої дівчини, яка чекала на хлопця з фронту, щоб одружитися.«29 квітня вона збиралася на День народження до мого сина – це її племінник і похресник. Розповідала мені, яку красиву сукню купила, які гарні нові туфлі. Але 28 квітня вона загинула», – розповідає сестра Яни Ірина.

У зруйнованому підʼїзді Яна винаймала квартиру. Вона жила з власницею житла і ще двома дівчатами. Одна з них поїхала до батьків, а інша виселилася за два дні до удару. Яна з господаркою загинули.Загибла в Умані 21-річна Яна Левченко / Фото: Українська правда

У березні дівчина планувала вийти заміж. Проте весілля довелося відкласли, бо її хлопець перебуває на фронті. ВІн пішов служити ще 4 роки тому, коли йому виповнилося 18. Тієї  трагічної ночі пара востаннє переписувалася. Хлопець саме повернувся з позиції і вийшов на звʼязок. Коли стало відомо про трагедію, його відпустили додому на похорон коханої.

«Там було дуже важко. Маленьких діток виносили по частинах, нічого не залишалося з тих дітей. Коли там твоя рідна людина, то дуже важко. Нічого не показували. Ми надіялися, що побачимо тіло, але нічого не можна було розпізнати. Навіть зрозуміти – чоловік це чи жінка», – говорить сестра загиблої Ірина.

Залиште свій коментар