Ірина Федишин поїхала на передову та показала «трофейну» техніку

Ірина Федишин поїхала на передову та показала «трофейну» техніку

Українська співачка Ірина Федишин підтримала бойовий дух українських захисників.Виконавиця Ірина Федишин поїхала на передову.

У своєму Instagram знаменитість розповіла, що для неї це була особлива поїздка. Співачка була там, де велися актині бої з російськими окупантами. ЗСУ дали гідну відсіч ворогу та вигнали загарбників.Окрім того, українські захисники відібрали у ворога цінну техніку, яка нині служить для ЗСУ та допомагає захищати Україну.

  

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

«Це була особлива поїздка і зустріч: місця, де точилися складні бої, зруйновані будинки, мости, людські долі… Боляче. Але хлопці дали гідну відсіч і московська орда відступила: шокувала кількість спаленої російської техніки, а також дороговартісні воєнні машини рашистів, які наші хлопці захопили у боях і тепер використовують на свою користь та продовжують боротьбу за Україну», — поділилася Ірина.

До слова, після поїздки знаменитість вирішила зробити подарунок українським захисникам. Вона вирішила присвятити їм свою пісню.

«Після спілкування і почутих зворушливих історій, я повернулася додому і пишу для вас пісню, мої герої», — зазначила Ірина.

 

Залиште свій коментар