Телеведучий і шоумен опублікував емоційний допис на особистій сторінці у фейсбуці. Скандальну Ані Лорак (справжнє ім’я – Кароліна Куєк) Ігор Кондратюк публічно осоромив. Він дав зрозуміти, що артистка без докорів сумління зрадила Україну заради грошей, а тепер проситься назад.«Оголошено плейлист серпневого виступу Кароліни Куєк в Одесі: 1. Дзвенить порожня голова. 2. Гроші – мій бог. 3. Без мізків. 4. У вас тут теж люблять вату. 5. Навіщо мені совість, я – співачка. 6. Я з російським навіть в баню. 7. Хто платить, той і люб. 8. Володя – завжди! 9. Мені 42, але думати – нічим. 10. А чим ви краще, раз ви тут?» – глузливо написав Ігор Кондратюк.

Реакція мережі на допис Ігоря Кондратюка

На диво, не всі фоловери телеведучого поділяють його думку. Ігор Кондратюк посперечався з колегою і другом Олексієм Дівєєвим-Церковним. Той вважає, що його неприязнь до Алі Лорак пов’язана з «дитячими психотравмами» та заздрістю.«Кароліна була і залишається українкою. Має повне право виступати там, де її знають і люблять. Аншлаги вона збирає як у Москві, так і в Києві, так і в Одесі. Просто не заздріть, а слухайте і насолоджуйтеся», – різко висловився Дівєєв-Церковний.

Ігор Кондратюк не став відмовчуватися. Він заявив, що його слова про Ані Лорак – «у вас тут теж люблять вату» – стосуються й Дівєєва-Церковного.

У тебе велика психотравма, Олексію. Ти вважаєш припустимим контактувати з агресором і вбивцею – РФ. Гітлер теж збирав аншлаги, ти ж в курсі?
– відповів шоумен.

До слова, переважна більшість шанувальників підтримала Ігоря Кондратюка. Їхні заяви на адресу Олексія Дівєєва-Церковного були куди емоційнішими:

  • «Ви – посібник вбивць мого народу, вбивць, які катували й катують моїх співгромадян за прапор і мову. Ви – фашист»;
  • «Не має вона права виступати для вбивць. Інакше кров наших військових – на її руках. Вона такий самий злочинець і ворог для українців»;
  • «Ані Лорак обрала собі для виступів кремлівські палаци, а не майданчики перед нашими захисниками на передовій. Вона зрадила Україну та рідну мову»;
  • «Ніякі ви не українці! Ви звичайнісінькі повії, як би ви себе високо не несли. Аншлаги вона збирає з подібних вам «какаяразніца».