ГОРИТЬ СОРТУВАЛЬНЕ ДЕПО НОВОЇ ПОШТИ

ГОРИТЬ СОРТУВАЛЬНЕ ДЕПО НОВОЇ ПОШТИ
😱 ГОРИТЬ СОРТУВАЛЬНЕ ДЕПО НОВОЇ ПОШТИ
Відомо про щонайменше 13 постраждалих унаслідок ворожого обстрілу.
Після вибухів розпочалася сильна пожежа в сортувальному депо та відділенні Нової пошти.
«Ворог атакував Одесу балістичними ракетами. Поки що відомо про щонайменше 13 постраждалих. На місці влучання потужна пожежа», – повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
У компанії «Нова пошта» підтвердили, що під ворожий удар потрапило сортувальне депо та відділення НП. Серед співробітників компанії загиблих і постраждалих немає.
«Оцінкову вартість усіх посилок, які було знищено внаслідок удару, – буде компенсовано клієнтам у повному обсязі. Завтра звʼяжемося з усіма отримувачами. Посилки, які були в дорозі, – перенаправлено на 3 відділення Нової пошти в Одесі», – вказано в повідомленні.
Також 18 співробітників «Нової пошти», які були на зміні, встигли сховатися в бомбосховище. Про це повідомив співвласника компанії «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк.
«Ворожий ракетний приліт у депо-1 та вантажне відділення 4 Нової Пошти в Одесі. Головне — всі живі! Всі 18 людей, які були на зміні, встигли сховатися в бомбосховище! За попередніми даними постраждало близько 900 відправлень. Завтра починаємо компенсації клієнтам та проєкт з відновлення приміщення», — повідомив він.
📷: створено за допомогою ШІ
Залиште свій коментар