Гордон показав відео з Лолітою, де вона називає українців «бандерівцями»: «У неї вселився диявол. І, схоже, не один»

Гордон показав відео з Лолітою, де вона називає українців «бандерівцями»: «У неї вселився диявол. І, схоже, не один»

Український журналіст Дмитро Гордон висміяв одіозну співачку Лоліту, яка записала дивне відео.Так, на сторінці в Instagram Дмитро Гордон розмістив відео, на якому співачка Лоліта, яка народилася в українському місті Мукачево, розповідає дивні речі.

Так от, артистка заявила, що Росія їй багато чого дала, зокрема, бідкається Лоліта, вона б не змогла в Україні вступити до жодного університету, бо її батько єврей:«В Україні я б не вступила до жодного інституту, тоді моїй мамі одразу сказали, тому що батько — єврей. А от приїхала навчатися до Тамбова і я весь час у цьому відчутті, а раптом тут теж антисемітизм, запитала у однокурсників: «Нічого, що в мене батько — єврей?». Вони на мене подивилися і сказали: «Ну то й що?» – сказала Лоліта.

  

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Гордон (@gordondmytro)

Окрім того у відео Лоліта розповідає, що Росія їй дала багато любові:

«Стільки любові, скільки я отримувала і отримую тут, за всіх моїх різних обставинах, неправильної поведінки, моральній й етичній, мене країна завжди приймала. А країна – це люди», — зазначила Лоліта.

Також співачка пожалілася, що на її маму у центрі Києва напав «бандерівець»:

«От в центрі Києва мою маму бандерівець, націоналіст, як хочете, вдарив ззаду по голові. Вона впала, стукнулася головою об бордюр, отримала струс мозку і як наслідок мікроінсульт, який ми й зараз лікуємо, зі словами: «На своїй собачій мові будеш розмовляти у Москві», — сказала Лоліта.

Послухавши все це, Дмитро Гордон зробив один висновок: «У Лоліту вселився диявол. І, схоже, не один».

Підписники сторінки журналіста теж залишилися приголомшені почутим: «Дивно, а Зеленський та інші поступили. Що з нею не так», «Скільки коштує така брехня зараз?», «Вона своїми «нє етіческімі повадкамі» якраз серед москалів вписується, там тобі й місце», «В Україні президент єврей! Про що вона?».

 

Залиште свій коментар