Герої «Володаря перснів» звернулися до українців: «Будь ласка, не називайте росіян орками»

Герої «Володаря перснів» звернулися до українців: «Будь ласка, не називайте росіян орками»

Новозеландський актор Сала Бейкер, який зіграв Саурона у «Володарі перснів», записав відеозвернення до українців.Знаменитість взяв участь у соціальній рекламі UAnimals, де висловив слова підтримки.

Також каскадер закликав допомагати рятувати тварин.«Я був Сауроном у «Володарі перснів», але я був шокований абсолютним злом, з яким борються українці…Я хочу подякувати UAnimals, які рятують тварин від війни: годують, евакуюють, лікують. Це вражає і надихає!» — сказав актор.

У ролику також з’явилися «орки». Вони закликали не називати так росіян.«Від імені світової діаспори орків я хочу звернутися з важливим проханням. Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Багато століть ми не вдаємося до варварських методів боротьби. Орки не будуть цілити в жінок і дітей, красти пральні машинки й гадити на килими. Ми воїни, а не якийсь непотріб», – каже істота.

«Я чув, що росіяни стріляють по зоопарках і вбивають беззахисних тварин. Не розумію, що вони їм такого зробили? Будь ласка, не називайте росіян орками. Мені соромно перед моїми дітьми», – додав інший орк.

Зауважимо, від початку повномасштабної війни в Україні російських окупантів почали називати «орками. Такі прізвиська вживають не лише мирні жителі, а й високопосадовці.

Залиште свій коментар