Геїв і лесбійок треба лікувати, – викладачка зі Львова потрапила в гомофобний скандал

Геїв і лесбійок треба лікувати, – викладачка зі Львова потрапила в гомофобний скандал

Викладачка Національного університету «Львівська політехніка» потрапила в гомофобний скандал через свої висловлювання. Кандидатка наук Ольга Мер’є роками розповідає студентам про те, що гендер – це вигадка, а представники ЛГБТ-спільноти – хворі люди, яких треба лікувати.Джерело: 24 канал

За словами студентів вишу, викладачка типографіки Мер’є Ольга Валеріївна, яка працює в НУ «Львівська Політехніка», розповідала про те, що гендер – це вигадка, а харасмент – це лише для геїв та лесбійок і якщо ви себе такими вважаєте, то вас треба лікувати.
Чому виник скандал

Одна зі студенток вирішила зробити дослідження і написати наукову роботу на тему сексуальних домагань, гендеру та винести проблеми харасменту в тому числі щодо представників ЛГБТ, але на це неоднозначно відреагувала викладачка.

«Згвалтування та сексуальне насилля – це є одне, гендерна нерівність – це є зовсім інше. І взагалі, людина яка запровадила поняття «гендер», пізніше написала, що це було зроблено за фінансову вигоду, і насправді, ніякого гендеру не існує. Нам це просто впарюють«, – відповіла Мер’є.
Викладачка вишу додала, що виступатиме проти цієї теми, яку обрала студентка. Бо, на думку Мер’є, харасмент – це «переслідування і домагання з точки зору гендеру».

До того ж, викладачка прямо запитала студентку щодо її сексуальної орієнтації, бо її здивував вибір такої теми для захисту. «Гетеросексуальна. А при чому тут це?» — відреагувала дівчина.

Також Мер’є завила, що харасмент щодо представників ЛГБТ не є формою дискримінації.

Люди, які сповідують християнські цінності, насамперед розуміють, що це є хворе суспільство. Тобто, якщо хтось себе позиціонує, як гей або лесбійка, то це людина, у якої нездорова психіка, і це людина, яку треба лікувати… Ми не повинні їх розуміти, ми їх повинні лікувати,
– заявила Ольга Мер’є.

Студенти навіть записали аудіо під час онлайн-семінару в університеті.

Викладачка потрапила в гомофобний скандал: аудіозапис

Залиште свій коментар