Естонія на п’ять років заборонила в’їзд гурту «Руки вверх». Марія Захарова назвала це репресіями

Естонія на п’ять років заборонила в’їзд гурту «Руки вверх». Марія Захарова назвала це репресіями

Знаменитий російський поп-гурт «Руки Вверх!», який відкрито підтримав путінський режим на пропагандистському концерті-мітингу в Лужниках, а також виступав в анексованому Росією Криму, не зможе в’їхати до Естонії найближчі п’ять років. Відповідну заборону запровадило міністерство внутрішніх справ балтійської країни, аби вкотре продемонструвати свій бойкот РФ та незгоду з повномасштабною війною в Україні.От тільки російські дипломати намірів колег не зрозуміли. Зокрема, офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в ефірі радіо Sputnik назвала Естонію «репресивною державою, яка забула про демократію».

За словами одіозної пропагандистки, влада сусідньої країни, яка не підтримує агресію Кремля, забула про те, що проголосила демократію своєю основною ідеєю і саме заради неї колись вийшла зі складу СРСР.«Тепер вони самі перетворилися на репресивну державу, яка забороняє, вимаровує, блокує, не пускає, відбирає тощо», – видала Захарова.

Естонія на п'ять років заборонила в'їзд гурту ''Руки вверх''. Марія Захарова назвала це репресіями

Звинувачувати Естонію представникам Росії у репресіях – верх цинізму та абсурду.Зазначимо, глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу рішення заборонити лідеру гурту «Руки вверх!» Сергію Жукову та іншим музикантам в’їжджати в країну прокоментував так: «Туристичні та розважальні поїздки громадян Росії не виправдані, особливо в контексті прийому російських артистів, які відвідують окуповані РФ українські регіони з концертами на підтримку окупантів. Вчорашнє рішення МВС про відмову у в’їзді в Естонію членам гурту «Руки Вверх!» є єдиним правильним».

Він наголосив, що його країна непохитно підтримує Україну, а «путінський терор щодо українців є також загрозою безпеці Естонії та Європи».

Залиште свій коментар