Двоє українських гравців в американський футбол загинули у боях з російськими окупантами

Двоє українських гравців в американський футбол загинули у боях з російськими окупантами

Данило Богуславський та Руслан Сапожнік віддали свої життя, захищаючи батьківщину.Повномасштабна війна з Росією забрала життя ще двох відважних українських спортсменів. На фронті загинули гравці в американський футбол Данило Богуславський та Руслан Сапожнік.

Сумними новинами поділилася українська Ліга американського футболу на своїй сторінці в Facebook.Богуславський виступав за ужгородський клуб «Лісоруби». Данило був багаторазовим чемпіоном України з американського футболу.

«Герой загинув на Херсонському напрямку, рятуючи з поля бою пораненого побратима…», — йдеться в повідомленні.32-річний Сапожнік представляв клуб «Вовки» з Вінниці. Він став на захист України від початку агресивної загарбницької війни, яку розв’язала Росія.

«Разом із друзями і побратимами Руслан знищував ворога у складі 111 Бригади. Загинув герой 16 жовтня у місті Торське, що на Донеччині… Сміливий та відданий патріот своєї держави, наш близький друг, який був одним із тих, хто ще 2007 року відновлював команду «Вовків», — йдеться в повідомленні.

Залиште свій коментар