«Дуже шкода Васю»: замерз чоловік, який голим бігав під Маріуполем, а правоохоронці проїхали повз (відео)

«Дуже шкода Васю»: замерз чоловік, який голим бігав під Маріуполем, а правоохоронці проїхали повз (відео)

Загиблим виявився відомий у своєму селищі спортсмен.Неподалік Маріуполя зафільмували чоловіка, який повністю голим бігав засніженими дорогами за мінусової температури. Наступного дня його знайшли мертвим — він замерз.

Відео виклали у соцмережі.На кадрах видно, як повністю голий та босий чоловік біжить дорогою. Його побачили патрульні, які проїздили повз, і поцікавилися у «бігуна» через гучномовець кілька разів, чи все з ним гаразд, на що він відповів щось незрозуміле і продовжив біг.

«Що трапилося? Зупиніться! – наказав один із поліцейських.Патрульні вирішили не втручатися, тож проїхали повз. Як повідомляють у соцмережі, вже незабаром чоловіка знайшли мертвим. Він замерз.

З коментарів під дописом стало відомо, що загиблим виявився місцевий спортсмен — гордість селища Василь. 9 років він займався боротьбою і був призером різноманітних змагань, а після травми в нього щось сталося з психікою.

  • Царство Небесне. Дуже добрий хлопець. У школі за ним бігала половина дівчат що з першої школи, що з другої.
  • Був нормальним, але після травми трохи захворів.
  • Дуже шкода Васю. Гордість селища був.
  • Займав місця. На 9 травня на змаганнях забрав барана.

У поліції повідомили, що перевіряють обставини, за яких діяли правоохоронці

«Наразі за цим фактом проводиться службове розслідування, а відтак перевіряються всі обставини події. Матеріали розслідування будуть передані в Державне бюро розслідувань», — повідомили у пресслужбі Нацполіції Донецької області.

Залиште свій коментар